LaarXleden korting bij Veldshop!

Beste LaarX leden,
Vanaf heden zijn wij een samenwerking aangegaan met Veldshop.nl! LaarX leden krijgen 10% korting op alle producten met uitzondering van optiek (loepjes en statieven vallen hier niet onder) en boek- en drukwerk.

Bestellingen kunnen via de mail, sales@veldshop.nl, worden gedaan, dan zal de order worden aangemaakt met de korting. Wanneer er een bestelling via de mail wordt gedaan de onderstaande gegevens vermelden;
– Naam.
– Adresgegevens.
– Factuurgegevens.
– Telefoonnummer.
– Vermelden dat het een bestelling van een lid van Laarx is.

Het veldseizoen staat weer voor de deur dus kijk vooral even ophttps://www.veldshop.nl/nl/ en zorg dat je uitgerust het veld in kan!

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *