LaarX truien, bestel ze snel!

Beste LaarX’ers!

Het is zo ver, de enige echte LaarX-trui *Limited edition* is vanaf nu te bestellen. Het wordt een zwarte trui met witte bedrukking, zoals op de foto te zien is. De afbeelding komt op de rug te staan (net iets kleiner dan een A4’tje) en is speciaal voor LaarX ontworpen door Maarten Klein. De richtprijs is 45 euro per stuk. De prijs wordt lager naarmate er meer truien verkocht worden. De maten komen overeen met de normale kledingmaten, dus als je normaal een medium draagt, kan je ook nu best een medium bestellen.

Wat moet je doen om een trui te bemachtigen? Stuur een mailtje naar info.laarx@gmail.com en vermeld daarin je naam en welke maat je wilt. DOE DIT VOOR 7 NOVEMBER. Daarna wordt de prijs berekend en zal je een factuur toegemaild krijgen. We houden jullie verder nog op de hoogte.

Met vriendelijke groet,

Het LaarX-bestuur.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *