Gein op Larenstein

Ieder jaar is het weer raak rond deze tijd. Dan barst er een groots festijn los op Landgoed Larenstein, want voor een weekje is dit anders zo rustige botanisch lustoord ondergedompeld in het introfestijn. De intro is de beste manier voor beginnend studenten om kennis te maken met alles wat de school te bieden heeft. Maar voor het serieuzere gedeelte begint wordt de introductieweek traditiegetrouw geopend met Gein op Larenstein. Deze caleidoscoop van spellen testen het lef en de teamspirit van de aanstormend studenten. Je moet namelijk wel uit het juiste hout gesneden zijn om te studeren aan Hogeschool Van Hall Larenstein. Heb je alles overleefd? Dan krijg je als klap op de vuurpijl het grootste fietsenstallingfestival van Nederland voor je kiezen! Laarpop belooft dit jaar weer een geweldig feest te worden met als hoofdact Circle J! Voor alle deelnemers aan de intro belooft dit weer een geweldig feest te worden. Ik kijk er nu al naar uit!

Tekst: Tim van Leeuwen

Foto: Robin Kraaij

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *