Even genieten van de zon

De eerste bloemen vragen al weer om bevrucht te worden dus er is weer volop werk aan de winkel voor aller handen soorten insecten. Wintermuggen vliegen je al om de oren en de eerste bromvliegen zijn ook al weer gesignaleerd. Maar goed ook want binnenkort moeten er weer veel jonge vogelbekjes gevoed worden.
Al dit warme weer heeft natuurlijk ook effect op de bijenvolken op het terrein. De eerste bijen worden al actief bij 10˚C en dat is het de afgelopen dagen wel geweest. Het was dan ook geen verrassing dat we op een van onze tochten over dit landgoed dan ook enkele bijen buiten van de zon zagen genieten. Zo zie je maar, ook in het dierenrijk vind je zonaanbidders!

Foto en tekst: Tim van Leeuwen

Eén reactie op “Even genieten van de zon

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *