Een rondje door de tuin

Dat wij als beheerders van deze blog het landgoed waardevol vinden mag wel duidelijk zijn. Maar het behoud van Landgoed Larenstein leeft ook onder de andere studenten. Dat blijkt wel uit deze inzending van Dennis van Hooren!

Ik heb vandaag even een wandeling gemaakt door de tuin. Gedeeltelijk in de vorm van een rondleiding om de nieuwe planten te leren, maar ook omdat het zo’n lekker weer was en de tuin er echt schitterend bij ligt. Mooie uitzichten over schitterende bloemen velden op de hooilanden maar ook voor de deur van Larenstein. Zonde als toekomstige studenten het zonder deze tuin zouden moeten doen. Niet omdat het zo’n mooie tuin is, maar vooral omdat we door de tuin veel beter kunnen leren en kunnen zien wat de leraren nou eigenlijk bedoelen wanneer ze praten over plantengemeenschappen en vegetatiestructuren. Dat zou heel wat moeilijker zijn vanuit een school die op een campus ligt waar alleen maar engels raaigras groeit. Ik hoop dat toekomstige studenten ook zo zullen genieten van deze tuin.

Nico Schavemaker & Dennis van Hooren

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *